• Obniżka
Duża wiata garażowa

Wiata, carport na dwa samochody StandArc XL

Indeks: GA07/3XL

12 000,00 zł
10 800,00 zł Zniżka 10%
Brutto

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA!

Carport drewniany, wiata na samochód "StandArc" w rozmiarze XL to  nowa odsłona wiaty garażowej StandArc. Jest to największa standardowa wiata garażowa w naszej ofercie. Przeznaczona głównie dla klientów z dużym podwórzem i kilkoma samochodami. Idealna do ochrony dwóch standardowych samochodów.

Aż cztery kolory impregnacji drewna! Biały, Dąb, Cedr/Mahoń/ Wenge


PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYPRODUKOWANY CAŁKOWICIE W POLSCE!

Masz pytanie na temat tej wiaty garażowej? Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do soboty  9.00 - 19.00.

info@gardenimpressions.pl
(PL/ENG) tel. 511 766 769

Kolor impregnatu
Przekroje słupów
Ilość

Wiata na samochód

Dzięki przemyślanej, autorskiej konstrukcji nasze wiaty wyróżniają się wysoką stabilnością oraz pięknym wyglądem. Wiata samochodowa StandArc XL to największa standardowa wiata garażowa w naszej ofercie.

Dedykowana dla gospodarstw domowych z kilkoma samochodami. Idealnie nadaje się do przechowywania dwóch samochodów osobowych lub rowerów i motocykli.

Główne zalety wiaty samochodowej StandArc XL to:

Oryginalny wygląd;

Solidna konstrukcja z drewna klejonego bez pozwolenia na budowę

Dach wiaty pokryty wyjątkowo wytrzymałym poliwęglanem o grubości 10mm, odpornym na grad oraz posiadającym powłokę anty UV!Co zapewnia ochronę karoserii samochodu przed wpływem czynników zewnętrznych.

Duża wiata na samochód

Wiata garażowa StandArc XL oparta jest na solidnych słupach o standardowym przekroju 8x15cm (możliwość zamówienia większych!). Wszystkie elementy drewniane wiaty pokryte są jednym z najlepszych impregnatów do drewna, który głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami. 

Zamawiając u nas konstrukcje ogrodowe takie jak wiaty samochodowe, carport czy pergole i zadaszenia otrzymują Państwo pełno wartościowy produkt wraz z wszystkimi okuciami, śrubami i innymi elementami. Podana cena jest ceną całkowitą produktu, do której należy doliczyć jedynie  koszt dowozu. Każda zamawiana u nas wiata czy pergola dowożona naszym transportem jest montowana całkowicie za DARMO!

Produkujemy wiaty jedno oraz wielostanowiskowe. Jesteśmy również w stanie wyprodukować wiatę pod konkretny, indywidualny wymiar- w tym celu prosimy o kontakt.

Cały proces zamówienia jest bardzo prosty!

1) Zamów wybrany model  wiaty lub zadaszenia w naszym sklepie internetowym(jeśli potrzebujesz wymiarów niestandardowych skontaktuj się z nami!)

2) Prześlij na adres: info@gardenimpressions.pl zdjęcie (może być wykonane telefonem) miejsca gdzie wiata lub zadaszenie ma zostać zamontowane.

3) Po potwierdzeniu przez nas zamówienia oraz terminu montażu przelej kwotę 35% ceny całkowitej na konto podane podczas finalizacji zamówienia.

4) Oczekuj naszego przyjazdu  pełnego zadowolenia z nowej konstrukcji!

Przykładowe zdjęcia od klientów/Default photos from customers:

Producent wiata drewniana wiata z drewna klejonego

Drewniana wiata ogrodowa

Duża wiata ogrodowa

Wiata garażowa drewniana

Tolerancja wymiarów: 3%

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolory naszych mebli. Kolory na ekranie mogą się jednak znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych oraz nieznacznych różnic w wymiarach prezentowanych mebli nie zmieniając ich ogólnego charakteru. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkanin.

Montaż
Gratis
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Dostawa i montaż na terenie Polski 2200zł czas ok. 4-6 tygodni.
Materiał pokrycia
Poliwęglan dymiony 10 mm z ochroną anty UV
jakies wideo
jakas instrukcja
4 Przedmioty

Opis

Montaż
Gratis
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Dostawa i montaż na terenie Polski 2200zł czas ok. 4-6 tygodni.
Materiał pokrycia
Poliwęglan dymiony 10 mm z ochroną anty UV

5 innych produktów w tej samej kategorii: