• Obniżka
Wiata drewniana na dwa samochody

Wiata na dwa samochody "Marta XL"

Indeks: GA07/5XL/

12 500,00 zł
11 250,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Zadaszenie samochodu, carport, wiata garażowa na dwa samochody "GA07/5-XL"


Wiata samochodowa GA07/5-XL/  to nowoczesne zadaszenie na samochód wykonywane są w całości z drewna klejonego warstwowo i pokryte bardzo trwałym poliwęglanem komorowym 10mm

Aż cztery kolory impregnacji drewna! Biały, Dąb, Cedr/Mahoń/ Wenge

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYPRODUKOWANY CAŁKOWICIE W POLSCE!

Masz pytanie na temat tej wiaty garażowej? Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do soboty  9.00 - 19.00.

info@gardenimpressions.pl
(PL/ENG) tel. 511 766 769

Kolor impregnatu
Przekroje słupów
Ilość

Wiata na samochód

Wiata garażowa z drewna to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą budować ciężkiego garażu murowanego. 
Główne zalety które sprawiają że wiata garażowa drewniana jest dobrym wyborem są: niższe koszty budowy, brak potrzeby zdobycia pozwolenia budowlanego  i szybszy czas montażu.

Nasze wiaty samochodowe produkowane są w całości na terenie Polski i po za oryginalnym wyglądem odznaczają się wyjątkową wytrzymałością. 

Zadaszenia na samochód naszej produkcji są lekkie(Nie przytłaczają frontu budynku), a przy tym wytrzymałe dzięki zastosowaniu drewna klejonego warstwowo, które jest o wiele bardziej trwałe niż zwykłe drzewo lite. Wymiary konstrukcji mogą zostać dopasowane do indywidualnych preferencji kupującego.

Wiata pokryta jest w całości lekkim i wytrzymałym poliwęglanem komorowym 10mm, który jest odporny na grad oraz posiada powłokę anty UV która jest doskonałą ochroną karoserii przed blaknięciem! Dzięki jego budowie światło słoneczne jest rozproszone, świeci całą powierzchnią, a samochód latem się nie przegrzewa ! 

Wiata garażowa oparta jest na solidnych słupach z drewna klejonego przekroju 8x15cm (możliwość zamówienia większych!). Wszystkie elementy drewniane wiaty pokryte są jednym z najlepszych impregnatów do drewna która głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami. Carport drewniany „Marta XL” mocowany jest do podłoża za pomocą kotew ze stali ocynkowanej (w komplecie).

Wiata na dwa samochody

Przykładowe zdjęcia od klientów/Default photos from customers:

Producent wiata drewniana wiata z drewna klejonego

Drewniana wiata ogrodowa

Duża wiata ogrodowa

Wiata garażowa drewniana

Wiata na samochód

Tolerancja wymiarów: 3%

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolory naszych mebli. Kolory na ekranie mogą się jednak znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych oraz nieznacznych różnic w wymiarach prezentowanych mebli nie zmieniając ich ogólnego charakteru. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkanin.

Montaż
Gratis
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Dostawa i montaż na terenie Polski 2200zł czas ok. 4-6 tygodni.
Materiał pokrycia
Poliwęglan dymiony 10 mm z ochroną anty UV
jakies wideo
jakas instrukcja
5 Przedmioty

Opis

Montaż
Gratis
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Dostawa i montaż na terenie Polski 2200zł czas ok. 4-6 tygodni.
Materiał pokrycia
Poliwęglan dymiony 10 mm z ochroną anty UV

5 innych produktów w tej samej kategorii: