Wiata drewniana  na samochód

Wiata garażowa SmallPort S

Indeks: GA07/1S

7 500,00 zł
Brutto

Drewniana wiata garażowa, wiata na jeden samochód SmallPort. Dedykowana dla właścicieli podwórek o małej powierzchni, gdzie liczy się każdy metr. Wiata SmallPort jest idealna do przechowywania jednego samochodu osobowego lub rowerów i motocykli.

Aż cztery kolory impregnacji drewna! Biały, Dąb, Cedr/Mahoń/ Wenge


PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYPRODUKOWANY CAŁKOWICIE W POLSCE!

Masz pytanie na temat tej wiaty garażowej? Skontaktuj się z nami aby zadać pytanie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci potrzebnych informacji od poniedziałku do soboty  9.00 - 19.00.

info@gardenimpressions.pl
(PL/ENG) tel. 511 766 769

Kolor impregnatu
Przekroje słupów
Ilość

Wiata na samochód

Wiata SmallPort wykonana jest w całości z drewna klejonego warstwowo. Zapewnia to z jednej strony stabilność kształtu, a z drugiej – wysoką odporność konstrukcji, której niestraszne są warunki atmosferyczne. 

Główne zalety wiaty garażowej SmallPort to:

Estetyczny wygląd w każdym ogrodzie;

Lekka konstrukcja bez pozwolenia na budowę

Dach wiaty tworzą bardzo lekkie i wyjątkowo wytrzymał panele poliwęglanowe o grubości 10mm. Odporne na grad oraz posiadające powłokę anty UV! Dzięki jego budowie światło słoneczne jest rozproszone, świeci całą powierzchnią, a samochód się nie przegrzewa ! Ochrona karoserii samochodu przed wpływem czynników zewnętrznych.

Wiata drewniana na samochód

Całość wiaty oparta na solidnych słupach o standardowym przekroju 8x15cm (możliwość zamówienia większych!). Wszystkie elementy drewniane wiaty pokryte jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy, która głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami. Carport drewniany „SmallPort” mocowany jest do podłoża za pomocą kotew ze stali ocynkowanej (w komplecie).

Zamawiając u nas konstrukcje ogrodowe takie jak wiaty samochodowe, carport czy pergole i zadaszenia otrzymują Państwo pełno wartościowy produkt wraz z wszystkimi okuciami, śrubami i innymi elementami. Podana cena jest ceną całkowitą produktu, do której należy doliczyć jedynie  koszt dowozu. Każda zamawiana u nas wiata czy pergola dowożona naszym transportem jest montowana całkowicie za DARMO!

Produkujemy wiaty jedno oraz wielostanowiskowe. Jesteśmy również w stanie wyprodukować wiatę pod konkretny, indywidualny wymiar- w tym celu prosimy o kontakt.

Cały proces zamówienia jest bardzo prosty!

1) Zamów wybrany model  wiaty lub zadaszenia w naszym sklepie internetowym(jeśli potrzebujesz wymiarów niestandardowych skontaktuj się z nami!)

2) Prześlij na adres: info@gardenimpressions.pl zdjęcie (może być wykonane telefonem) miejsca gdzie wiata lub zadaszenie ma zostać zamontowane.

3) Po potwierdzeniu przez nas zamówienia oraz terminu montażu przelej kwotę 35% ceny całkowitej na konto podane podczas finalizacji zamówienia.

4) Oczekuj naszego przyjazdu i pełnego zadowolenia z nowej konstrukcji!

Przykładowe zdjęcia od klientów/Default photos from customers:

Producent wiata drewniana wiata z drewna klejonego

Drewniana wiata ogrodowa

Duża wiata ogrodowa

Wiata garażowa drewniana

Wiata na samochód

Tolerancja wymiarów: 3%

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolory naszych mebli. Kolory na ekranie mogą się jednak znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych oraz nieznacznych różnic w wymiarach prezentowanych mebli nie zmieniając ich ogólnego charakteru. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkanin.

Montaż
Gratis
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Dostawa i montaż na terenie Polski 2200zł czas ok. 4-6 tygodni.
Materiał pokrycia
Poliwęglan dymiony 10 mm z ochroną anty UV
jakies wideo
jakas instrukcja
5 Przedmioty

Opis

Montaż
Gratis
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Dostawa i montaż na terenie Polski 2200zł czas ok. 4-6 tygodni.
Materiał pokrycia
Poliwęglan dymiony 10 mm z ochroną anty UV

5 innych produktów w tej samej kategorii: