Drewniane meble ogrodowe "FamilySet"

Indeks: GA10/1

1 450,00 zł
Brutto

Zestaw drewnianych mebli ogrodowych "FamilySet"
Niezwykle nowoczesny i solidny zestaw mebli ogrodowych idealnie nadaje się do ogrodu jak i na taras, a także tworzy idealnie zgrany komplet z altaną ogrodową GardenSet.

PRODUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, WYPRODUKOWANY CAŁKOWICIE W POLSCE!
Interesują cię te meble ogrodowe? Skontaktuj Się Z Nami Aby Zadać Pytanie. Nasi Specjaliści Chętnie Udzielą Ci Potrzebnych Informacji Od Poniedziałku Do Soboty  9.00 - 19.00.

info@Gardenimpressions.pl
(PL/ENG) Tel. 511 766 769

Kolor impregnatu
Ilość

Meble ogrodowe drewniane

Wysoką trwałość i żywotność mebli zapewnia zaimpregnowane drewno KLEJONE o którego zaletach mogą Państwo przeczytać klikając TU. Nowoczesny styl i popularne kolory naszych mebli ogrodowych ożywią każdy ogród nawet w deszczowe dni!

Przemyślana konstrukcja, duże i stabilne ławki gwarantują najwyższy komfort siedzenia, a dla wymagających polecamy dodatkowo komplet poduszek ogrodowych GardenSet dzięki którym rodzinne grille staną się jeszcze większą przyjemności!

Całość pokryta metodą zanurzeniową, jednym z najlepszych impregnatów do drewna firmy VIDARON, która zawiera Teflon® surface protector oraz głęboko penetruje i wzmacnia drewno, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, promieniami UV i zabrudzeniami.

Cały komplet naszych mebli został zabezpieczony przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, co gwarantuje jego wieloletnie użytkowanie. Dodatkowo nasze meble objęte są 2 letnią pisemną gwarancją PRODUCENTA.

W skład zestawu mebli ogrodowych FamilySet

Użyte materiały są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki wykorzystaniu wielowarstwowo klejonego drzewa świerku.

Przybliżone wymiary (wysokość x długość x szerokość/głębokość):

Ławka ogrodowa: 60cm x 178cm x 40cm

Stół ogrodowy: 60cm x 178cm x 172cm

Tolerancja wymiarów: 3%

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolory naszych mebli. Kolory na ekranie mogą się jednak znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z indywidualnych ustawień monitora i karty graficznej.Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych oraz nieznacznych różnic w wymiarach prezentowanych mebli nie zmieniając ich ogólnego charakteru. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkanin.

Max. obciążenie
150 kg
Montaż
Własny wg szczegółowej instrukcji dołączonej w trakcie zakupu.
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Kurier "Medium 99 zł" 7-10 dni roboczych
jakies wideo
jakas instrukcja
5 Przedmioty

Opis

Max. obciążenie
150 kg
Montaż
Własny wg szczegółowej instrukcji dołączonej w trakcie zakupu.
Rodzaj drewna
Świerk klejony warstwowo
Gwarancja
Producenta 24-msc na konstrukcję drewnianą (Sprawdź szczegóły na stronie)
Dostawa
Kurier "Medium 99 zł" 7-10 dni roboczych

6 innych produktów w tej samej kategorii: